Tak co, jdeme se vzít?

Na předsvatební schůzku v Brně jsem byl vlivem okolností nucen vzít i svého tehdy 4-letého synka. Vstřícnost a přátelské přijetí Kačky a Dominika byla magická. Tak začalo mé těšení se na jejich den D, díky kterému jsem měl možnost navštívit citlivě zrekonstruovaný poutní kostel Neratov.

Pokora, vděčnost, blízkost, ale i neuvěřitelné emoce, vtip a nadsázka. Tak by se dal ve zkratce popsat tenhle celodenní zážitek.

Před společným odchodem na obřad Dominik jen tak mimoděk prohodil: „Tak co, jdeme se vzít?“

„Na Víta jsme narazili náhodou na internetu bez předchozích doporučení od známých či kamarádů. Již od prvního kontaktu byla ze strany Víta perfektní komunikace, která je při plánování svatby opravdu nedocenitelná. Vít nám vyšel vstříc s osobní schůzkou pro domluvení spolupráce více než půl roku dopředu a po vzájemném setkání jsme se těšili z vyřešení jednoho z úkolů. Zhruba týden před svatbou jsme si potvrdili finální program a Vít nám pomohl zkonzultovat místa, na kterých by mohlo samotné focení během dne probíhat (skupinové fotky a podobně). Během dne byl u každého důležitého okamžiku a jeho přítomnost byla přirozenou součástí každého momentu. Dodání fotek bylo rychlejší, než dle domluvy, a to do jednotek dnů po svatbě. Úžas při prvním prohlížení všech fotek nás absolutně odzbrojil. Vítova schopnost zachytit všechny emoce do fotek je nepopsatelná a nedovedeme si představit, že bychom si mohli vybrat svatebního fotografa lépe.

Dominik & Kačka“

Místo hostiny: Dům U Proroka

Místo obřadu: Kostel Neratov