Nejlepší swipe života

Je sobota krátce po poledni, na zádech mám baťoh s foťákama a trochu nervózně přešlapuju u spodního vstupu do Kinského zahrady. Dneska to bude hodně v pohybu! Za chvíli dorazí Felix, který mi bez překvapení v tváři prozradí, že Agi bude mít zpoždění. Jako nevěsta si to samozřejmě může dovolit! Dnes se prý ještě neviděli, tak domlouváme „moment překvapení“ pod velkým dubem na začátku zahrady. Za chvíli přichází nevěsta s úsměvem od ucha k uchu a dál už to plyne tak nějak samo… Párové focení, potom rychle na hotel, poslední přípravy, obřad, hostina, náplavka a potom už jedna velká party!

Z této krásné Maďarsko-Německé svatby, jejíž hlavní představitelé se před lety seznámili na Tindru, jsem odcházel v jednu v noci a zábava ještě z daleka nekončila.

„We are incredibly happy to have gotten our wedding pictures done by Vít! Both his fascination for capturing moments and editing skills, but also his kindness and communication style are definitely traits that make us recommend him to anyone in need of a wedding photographer! Thanks Vít for contributing to our special day. Felix“

Místo hostiny: Paspův sál