Svatba fotografů

Tak na tuhle svatbu jsem se hodně těšil. Jednak jsou Míša a Petr velcí sympaťáci, a také jsem už od první schůzky věděl, že jako fotograf budu mít dost prostoru a pochopení. Míša a Petr totiž sami rádi fotí.

Jako místo své svatby si vybrali statek v Kraselově poblíž Strakonic a na párové focení jsme utíkali na přilehlý kopec s kapličkou svaté Anny. Počasí, nálada i večerní steak se povedly na jedničku a na mně zůstalo, abych atmosféru přenesl do vizuální podoby.

„Víťa je boží fotograf. Na jednu stranu strašně nenápadný, že jsem si občas říkala, kde vlastně je (a přesto máme nafoceno všechno) a na druhou stranu si dokáže svatebčany ukočírovat, jak je potřeba. Měl to s námi hodně těžké vzhledem k tomu, že já i manžel rádi fotíme. Měli jsme docela jasnou představu o tom, co nechceme, ale nevěděli jsme, co vlastně přesně chceme 😀  Tudíž mu udělujeme poklonu za trpělivost a skvěle odvedenou práci. Všichni nám fotky chválí a my jsme nadšení. Musím ještě dodat, že Víťa je extrémní pohodář a dá se s ním naprosto na všem domluvit. DĚKUJEME!

Míša“

Místo svatby: Kraselovský dvůr

Poobřadové párové focení: Kostel svaté Anny, Kraselov