Pozor! Je tu krásně

…A obřad bude na louce s výhledem do okolní krajiny, kam rádi chodíme na procházku se psem.“ Dozvídám se na předsvatební schůzce a říkám si, že přesně tohle chci fotit! 

Vše nasvědčovalo tomu, že tahle svatba bude hodně osobitá a nemýlil jsem se. Dobrá nálada přímo tekla proudem a všem vydržela od rána až do večera. Jak už to bývá, den utekl hrozně rychle, ale vzpomínky s fotkami zůstanou…

„Každý si představuje svatební den jinak, my jsme věděli, že si ten náš den chceme hlavně užít! Jen my a naši přátelé. Nechtěli jsme hlavně žádného přemotivovaného fotografa, který kolem nás bude lítat jak nadmutá koza a bude nás nutit do umělého focení na lusknutí.
Cíl byl tedy jasný, vybrat sympaťáka o kterém nebudeme vědět a přitom zachytí detaily, momentky a krásné chvilky z celého dne.
To přesně Vítek byl a dokonce se tak asimiloval, že už v průběhu svatby a milionkrát po svatbě se nás každý ptal, co jsme to měli za fajn kamaráda, který nás fotil.
Na hotové fotky jsme koukali jak na celovečerní film, smáli se, brečeli a vzpomínali, jaký to byl překrásný den od rána až do večera.
Vítku, děkujeme na milionkrát, že jsi byl u toho s námi, lépe jsme si vybrat nemohli!
Diana a Jakub“